SNITE знайшов для тебе декілька порад, від багато-дітної мами психолога Лариси Суркової, які не потребують багато часу, але ДУЖЕ ЕФЕКТИВНІ у вихованні дітей:

1. Навчіться заспокоюватись.

Від настрою мами багато в чому залежить атмосфера в сім’ї: чим вона спокійніше, тим менше скандалів. Лариса Суркова радить при стресовій ситуації дихати циклами: зробити 3 глибоких вдиху і 3 глибоких видиху, при цьому важливо дихати голосно.

2. Частіше говоріть дитині про свою любов.

Кожній дитині важливо чути, що його люблять, і таких слів не може бути багато.

3. Не з’ясовуйте відносини з дитиною перед сном. Конфлікти і сварки перед сном викликають у дітей страх самотності, приносять відчуття непотрібності.

4. Показуйте свої почуття при дітях.

Якщо батьки щасливі разом, дітям від цього тільки краще.

5. Не карайте, а заохочуйте.

Дітям дуже подобаються емоційні нагороди — рибалка, похід на виставку або пікнік. Такі заняття добре мотивують дітей на навчання, а ще це подарує їм багато яскравих вражень, які вони запам’ятають на все життя.

6. Якщо дитина обманює, дізнайтеся, чому це відбувається.

Найпоширенішими причинами дитячої брехні є страх перед покаранням за провину, бажання виправдати надії батьків або брехня на благо: таким способом діти виправдовують одна одну або того, кого люблять.

Щоб уникнути цього, частіше розмовляйте з дітьми, хваліть їх за чесність і сміливість, за те, що вони не побоялися зізнатися в поганому вчинку.

Mother with two childrens Free Photo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *