29 травня 2019 року у Києві пройшов Міжнародний Меблевий Саміт (КВЦ «Парковий»). За ініціативи #EU4Business.

Україна має найвигідніше географічне положення, де зручно можуть зустрітись різні підприємства з Європи, Азії та Америки.

Один з найкрупніших професійних заходів для власників бізнесу та ТОП менеджерів меблевого, вуличного та інтер’єрного сектору. Для компаній, які готові розвивати й систематизувати бізнес та знаходити інвесторів й гарних друзів.

Були організовані зустрічі B2B між меблевиками, архітекторами та рітейлерами України, Грузії, Казахстану, Німеччини. Італії, Польщі та Латвії.

Наш СЕО та співвласник «Snite» Наталія Лимонова мала змогу навідатись на цей захід. Де провела зустрічі з представниками Італії та Ізраїлю. Що дає нам змогу сподіватись на майбутню співпрацю з новими ринками збуту.

Ми впевнені, що зовсім скоро ми станемо одними з найкращих на ринку дитячих меблів не тільки в Україні, а й на ринках інших країн. Наша якісна продукція та сильна команда допомагають в цьому. Тримаємо кулачки стиснутими та продовжуємо створювати гарні дитячі меблі, впевнено крокуючи вперед до міжнародного визнання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *